Заступник міністра економіки вирішила тимчасово піти з посади - ЗМІ

26 червня 2018, 11:08

Торговий представник України та заступник міністра економрозвитку і торгівлі Наталія Микольська в найближчі місяці призупинить роботу в Україні і тимчасово переїде до США для навчання в Стенфордському університеті.

Про це повідомили кілька джерел у МЕРТ і в оточенні торгпреда, передає Європейська правда.

Як пише видання, Микольська повідомила про це колегам в минулу суботу, під час святкування дня державного службовця.

Відео дня

Джерела також зазначають, що поки немає впевненості в тому, буде уряд призначати нового повноцінного торгпреда чи вибере виконувача обов'язків. За їхніми даними, швидше за все Микольська не звільнятиметься з посади, а візьме відпустку без збереження зарплати для навчання.

Також повідомляється, що курс навчання, який буде проходити заступник міністра, починається з початку вересня і триватиме 10 місяців. Таким чином, Микольська повернеться в Україну на офіційному старті парламентської виборчої кампанії.


Наталія Микольська обіймає посаду заступника міністра з квітня 2015 року, вона почала працювати в уряді Яценюка і зберегла посаду після призначення уряду Гройсмана. Під її керівництвом проходили переговори про зони вільної торгівлі, зокрема підписано угоду про ЗВТ між Україною та Канадою.

Показати ще новини
Радіо NV
X