Заступник голови Єврокомісії назвав терміни газових переговорів України, Росії та ЄС

26 червня 2018, 20:20

Заступник глави Європейської комісії з Енергетичного союзу Марош Шефчович повідомив, що обговорив з міністром енергетики Росії Олександром Новаком перспективу тристоронніх переговорів Україна-Росія-ЄС з газопостачання, які можуть початися в липні.

Про це він написав на своїй сторінці в Тwitter.

"Зустрічався з міністром енергетики Новаком "на полях" Всесвітньої газової конференції-2018 у Вашингтоні. Зосередив увагу на пріоритеті Єврокомісії щодо майбутнього тристороннього процесу з Росією і Україною. Оскільки час не терпить, я очікую його початку в ідеалі в липні", - заявив Марош Шефчович.

Нагадаємо, що в кінці травня Україна і Євросоюз домовилися почати тристоронні переговори за участю Росії по транзиту газу в Європу.

Раніше голова правління Газпрому Олексій Міллер заявив, що після запуску газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік транзит російського газу через Україну скоротиться в 10 разів.

Зазначимо, що дані квартального звіту Єврокомісії з європейських газових ринків свідчать, що газотранспортна система України за підсумками 2017 року забезпечила 44% поставок російського газу в країни ЄС, що на 1% більше, ніж роком раніше.

Показати ще новини
Радіо NV
X