Заступник голови Мінагропроду Рутицька йде з посади

13 липня 2016, 16:33
145
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: ukranews.com

Причина звыльнення Владислави Рутицької з посади не вказується

Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька йде у відставку

Проте вона продовжить роботу у відомстві в якості радника міністра, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

"Владислава Рутицька завершує роботу на посаді заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції і продовжить свою роботу в якості радника міністра та керівника проектів, які захищають інтереси українських виробників на іноземних ринках", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні також наводиться коментар глави Мінагропроду Тараса Кутового, який зазначив, що Рутицька продовжить роботу над євроінтеграційними проектами в міністерстві.

"Наша співпраця не припиняється. Ми і надалі будемо разом працювати над проектом Єврокомісії з підтримки сільського господарства в Україні, інституційної реформи у міністерстві і створенням автоматизованої системи контролю якості харчової продукції", - цитує Кутового прес-служба.

У повідомленні не вказана причина звільнення Рутицької з посади.

Рутицька була призначена на посаду заступника голови Мінагропроду 17 вересня 2014 року, коли уряд очолював Арсеній Яценюк. Після призначення нового уряду 14 квітня 2016 року вона залишилася працювати в команді міністра Кутового.

Під час роботи в міністерстві Рутицька очолювала, зокрема, проекти з відновлення зрошення в південних областях України, щодо впровадження аграрних розписок, гармонізації українського законодавства з європейськими нормами.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Політика

Вчора, 20:53

article_img
Під звук молитов і обіцянок. Як проходило висування Тимошенко в президенти – репортаж
Політика

Сьогодні, 14:11

article_img
Загроза від РФ: ЦВК України закликав ретельно відбирати спостерігачів на президентські вибори
Країни

Вчора, 23:55

article_img
Ізраїль завдав удару по сектору Газа