Заступник голови Мінагропроду Рутицька йде з посади

13 липня 2016, 16:33
Заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька йде у відставку

Проте вона продовжить роботу у відомстві в якості радника міністра, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

"Владислава Рутицька завершує роботу на посаді заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції і продовжить свою роботу в якості радника міністра та керівника проектів, які захищають інтереси українських виробників на іноземних ринках", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У повідомленні також наводиться коментар глави Мінагропроду Тараса Кутового, який зазначив, що Рутицька продовжить роботу над євроінтеграційними проектами в міністерстві.

"Наша співпраця не припиняється. Ми і надалі будемо разом працювати над проектом Єврокомісії з підтримки сільського господарства в Україні, інституційної реформи у міністерстві і створенням автоматизованої системи контролю якості харчової продукції", - цитує Кутового прес-служба.

У повідомленні не вказана причина звільнення Рутицької з посади.

Рутицька була призначена на посаду заступника голови Мінагропроду 17 вересня 2014 року, коли уряд очолював Арсеній Яценюк. Після призначення нового уряду 14 квітня 2016 року вона залишилася працювати в команді міністра Кутового.

Під час роботи в міністерстві Рутицька очолювала, зокрема, проекти з відновлення зрошення в південних областях України, щодо впровадження аграрних розписок, гармонізації українського законодавства з європейськими нормами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X