Засновник OLX запускає в Україні ще один проект

15 грудня 2016, 09:57
Південноафриканський медіахолдинг Naspers виводить на український ринок новий e-commerce проект з продажу нерухомості

Про це повідомляє Ліга.net.

Сервіс з продажу нерухомості буде мати назву Otodom, що входить в глобальний підрозділ Naspers Classifieds.

Так, Укрпатент 12 грудня зареєстрував в Україні торгову марку Otodom. Заявником виступило голландська юрособа Naspers Classifieds - OLX Global b.v. Більш того, Otodom в Україні вже зайнявся тестуванням порталу, який поки що перебуває на тимчасовому домені otodom.net. На початку наступного року проект переїде на домен .ua, розповіла PR-менеджер OLX Україна Оксана Венгровська. Запуск проекту запланований на перший квартал 2017 року.

Відео дня

"Зараз проект Otodom на початковому етапі розвитку. Ми працюємо над наповненням бази оголошень від агентств нерухомості і забудовників", - зазначає Венгровська. За її словами, Otodom буде позиціонувати себе як портал нерухомості для b-to-b. Тобто оголошення поки що зможуть розміщувати тільки забудовники і агентства. При цьому розділ нерухомості на OLX.ua, де є багато приватних оголошень (не тільки агентських), продовжить свою роботу. У загальній складності в ньому зараз присутні більше 430 000 активних оголошень.

Венгровська додає, що у нового проекту з нерухомості буде розширений набір інструментів для агентств і забудовників. Наприклад, потенційні покупці зможуть отримати не тільки базову інформацію про об'єкт нерухомості, але і дані про довколишні дитсадки, школи та ін.

Otodom.pl - один із найпопулярніших порталів з оголошеннями нерухомості в Польщі. У листопаді інтернет-користувачі відвідали його 11,9 млн разів. Але в Україні нового проекту буде непросто відвоювати частку на ринку. Серед популярних українських ресурсів, з якими доведеться конкурувати проекту є dom.ria, fn.ua, Aviso.ua, domik.net, est.ua.

Naspers Classifieds запустив сайт оголошень OLX.ua (до 2015 року називався Slando). На цьому порталі розміщено понад 11 млн оголошень.


Холдинг Naspers (штаб-квартира в Кейптауні) заснований в 1915 році в ПАР. Зараз його сервіси з таких сфер, як інтернет-торгівля, відеорозваги, медіа, працюють в 130 країнах. За шість місяців цього року (квітень-вересень) його консолідований дохід склав $2,958 млрд. Крім OLX, в Naspers входять такі проекти, як мобільний класифайд letgo, платіжна система PayU, сервіс доставки їжі Ifood та інші проекти.

Показати ще новини
Радіо NV
X