Підвищення зарплат вчителям у 2021 році обійдеться в 50 млрд гривень — МОН

8 вересня 2020, 16:14

Постанова уряду про поступове підвищення зарплат педагогам передбачає виділення 50 млрд грн з бюджетів різних рівнів у 2021 році.

На реалізацію прийнятої раніше постанови уряду про підвищення зарплат педагогів у 2021 році необхідно 50 млрд грн, заявляють в Міністерстві освіти і науки України.

З державного бюджету на підвищення окладів планується виділити близько 39 млрд, з місцевих - близько 11 млрд.

Відео дня

У відомстві нагадують, що відповідна постанова 10 липня 2019 року передбачає поступове підвищення найнижчого посадового окладу зазначених категорій працівників до рівня 4 прожиткових мінімумів до 2023 року.

У міністерстві додали, що в зв'язку з відсутністю коштів у державному та місцевих бюджетах зазначена постанова була призупинена до 31 грудня 2020 року.

Також в міністерстві заявили, що зацікавлені у введенні в дію саме цієї постанови, оскільки вона не тільки виконує норми законодавства, а й підвищує соціальні стандарти і гарантії держави.

У МОН наголосили, що питання підвищення зарплат вчителям вимагає негайного вирішення, оскільки розмір зарплат має дуже важливе значення при формуванні бюджету галузі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X