Замороження активів Ахметова, виправдання Adidas, засилля електромобілів та інші головні новини бізнесу

5 січня 2018, 20:00

ТОП головних новин бізнесу за 5 січня від НВ Бізнес.

Кіпрський суд заморозив $820 млн Ахметова у справі Укртелекому

Окружний суд Нікосії ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн у справі Укртелекому в рамках позову компанії Raga Establishment.

Відео дня

Raga Establishment подала в суд на Ахметова та інших з вимогою повної оплати за продану складу телекомунікаційної групи Укртелеком. Raga в 2013 році продала Укртелеком Ахметову за $860 млн, але бізнесмен нібито вніс тільки $100 млн авансу і припинив платежі.

Volkswagen і Adidas відповіли на звинувачення по роботі в окупованому Криму

Великі німецькі компанії Volkswagen і Adidas відкинули звинувачення про роботу Криму в обхід міжнародних санкцій.

У компанії Volkswagen заява глави МЗС України про роботу в окупованому Криму "викликала подив", а в Adidas відповіли, що "в принципі дотримуються чинного законодавства".

Продажі електромобілів подвоїлися за рахунок імпортного секонд-хенду

У 2017 році первинний ринок електромобілів України виріс в 2,3 рази в порівнянні з 2016 роком - до 2697 одиниць. При цьому переважна більшість придбаних українцями автомобілів вже були в експлуатації.

Зокрема, частка б/у автомобілів на первинному ринку в 2017 році перевищила 85%, тоді як роком раніше співвідношення нових електрокарів до старих становило 49% на 51%.

Приватбанк не зміг заблокувати стягнення "мільярду Суркісів"

Окружний адміністративний суд Києва відмовив Приватбанку в вимозі не списувати кошти з арештованих рахунків в банках за позовом сім'ї Суркісів.

Зокрема суд відмовив Приватбанку в забезпеченні позову шляхом заборони державним виконавцям направляти вимоги до будь-яких фінустановам про списання коштів банку, стягувати кошти, звертати стягнення на майно боржника.

НБУ затвердив ряд новацій щодо касових операцій в нацвалюті

Національний банк України (НБУ) врегулював порядок ведення касових операцій в національній валюті в Україні в зв'язку з оновленням українського законодавства.

Крім того, НБУ лібералізував ряд вимог щодо ведення касових операцій. Зміни набули чинності 5 січня

Такими були головні новини п'ятниці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X