Закони про розмитнення авто на єврономерах набули чинності

25 листопада 2018, 12:38

У неділю, 25 листопада, набули чинності закони про розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією №8487 і №8488. Про це повідомили у парламентській газеті Голос України.

Закон №8487 змінить модель акцизного податку, зокрема, запровадить базові ставки акцизу.

Для нових авто з бензиновим двигуном до 3000 кубічних см базова ставка складе 50 євро, для більш ємних двигунів – 100 євро. Для дизельних авто до 3500 куб. см ставка складе 75 євро, для більш кубатурних – 150 євро.

Відео дня

Зазначається, що до базових ставок будуть застосовуватися два коефіцієнта. В першому випадку його величина залежить від обсягу, у другому – від віку транспортного засобу.

Цей закон передбачає пільговий період для легалізації автомобілів на іноземних номерах. Другий документ регламентує адміністративну відповідальність за порушення термінів розмитнення.

Розмитнення євроблях. Що відбувається і які у мене можуть бути проблеми

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада України прийняла в другому читанні ці законопроекти. Вони, зокрема, зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і посилюють відповідальність за порушення митних правил, зокрема, для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення. Нові штрафи почнуть діяти після 180 днів з дня набуття законами чинності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X