Захист Данилюка відповів на звинувачення в ухиленні від сплати податків

21 листопада 2017, 15:12
Захист міністра фінансів Олександра Данилюка подав до Державної фіскальної служби заперечення щодо результатів проведеної службою податкової перевірки їх підзахисного

Про це написав адвокат міністра Віталій Наум на своїй Facebook-сторінці.

"13 листопада 2017 нами було подано заперечення на акт податкової перевірки в ГУ ДФС у Києві, де були детально викладені аргументи щодо неправомірності та некомпетентності акта перевірки. Тому, поки, чекаємо результатів їх розгляду", - написав Наум.

Відео дня

За його словами, перевірки фіскальних органів і силових структур є політично мотивованими і спрямованими на чинення тиску на міністра і дискредитацію його ділової репутації.

"Таким чином, реєстрація кримінального провадження ГПУ, податкова перевірка з перекрученими результатами, а також можлива перевірка ГПУ Координаційного центру реформ під керівництвом А.А. Данилюка у 2010-2014 роках на нашу думку є політично мотивованими", - написав адвокат.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України запідозрила Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. За даними слідства, є суттєві відмінності між доходами і витратами Данилюка в 2010-2014 роках, коли він очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента.

Державна фіскальна служба призначила позапланову документальну перевірку Данилюка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 рік.

У свою чергу, міністр Данилюк спростував інформацію про несплату податків.

На початку вересня стало відомо, що Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків Данилюком.

Попри це, на початку листопада ДФС відновила податкову перевірку міністра фінансів Олександра Данилюка.

Крім того, 10 листопада стало відомо про те, що ГПУ перевіряє причетність Олександра Данилюка, заступника міністра Юрія Буци і держсекретаря Євгена Капінуса до злочинів колишнього президента Віктора Януковича.

Показати ще новини
Радіо НВ
X