Забудовників і киян попередили про проблеми з виділенням землі в Києві

30 вересня 2016, 16:51
339
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Забудовників і киян попередили про проблеми з виділенням землі в Києві - фото
З 1 жовтня можуть виникнути проблеми із погодженням землевпорядної документації через нові принципи погодження проектної документації

Нова практика передбачає, що орган Держгеокадастру для погодження документації буде обиратися автоматичною за допомогою програми електронного документообігу відомства.

Таким чином, цілком можливо, що питання виділення землі в Києві буде вирішувати ірпінський районний орган Держгеокадастру, наприклад. Це зроблено для того, аби унеможливити особистий контакт між розробником проекту землеустрою та органом, який здійснює його погодження.

Однак особливий режим землевпорядкування, зауважують у відомстві, який діє в місті Києві, не дає змоги інтегрувати столичну документацію в загальнонаціональний обіг.

В 2011 році столична влада передбачила можливість затвердження проектів землеустрою щодо відведення ділянок не сесією міської ради, а її секретарем.

"Ця локальна практика є юридично недосконалою, оскільки повноваження міської ради не можуть бути делеговані, та суперечить Земельному кодексу і законодавству про місцеве самоврядування", - наголосили у відомстві.

Таким чином проекти землеустрою щодо відведення ділянок в столиці, які зроблені не за рішенням міськради, як це відбувається по всій країні, а за резолюцією її секретаря, не будуть погоджуватись територіальними органами Держгеокадастру як такі, що оформлені з порушенням діючого законодавства.

Діалоги про бізнес

23 травня, в Києві, відомі підприємці Сергій Тігіпко, Петро Чернишов, Ігорь Смілянський і Дмитро Шимків стануть спікерами лекції НВ «Діалоги про бізнес: як досягти успіху в епоху змін».

Докладніше про подію

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 17:24

thumb img
HeidelbergCement йде з України. Хто допоміг інвестбанкіру викупити цементні заводи у німців
Фінанси

Вчора, 20:05

thumb img
Суддя Госпсуду Босий переніс справу за боргами Коломойського перед НБУ, скасувавши всі клопотання регулятора
thumb img
Втрата позицій. Які активи в Києві може продати Еста Холдинг Ріната Ахметова

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua