Забудовників і киян попередили про проблеми з виділенням землі в Києві

1 коментувати
Забудовників і киян попередили про проблеми з виділенням землі в Києві
З 1 жовтня можуть виникнути проблеми із погодженням землевпорядної документації через нові принципи погодження проектної документації

Нова практика передбачає, що орган Держгеокадастру для погодження документації буде обиратися автоматичною за допомогою  програми електронного документообігу відомства.

Таким чином, цілком можливо, що питання виділення землі в Києві буде вирішувати ірпінський районний орган Держгеокадастру, наприклад. Це зроблено для того, аби унеможливити особистий контакт між розробником проекту землеустрою та органом, який здійснює його погодження.

Однак особливий режим землевпорядкування, зауважують у відомстві, який діє в місті Києві, не дає змоги інтегрувати столичну документацію в загальнонаціональний обіг.

В 2011 році столична влада передбачила можливість затвердження проектів землеустрою щодо відведення ділянок не сесією міської ради, а її секретарем.

"Ця локальна практика є юридично недосконалою, оскільки повноваження міської ради не можуть бути делеговані, та суперечить Земельному кодексу і законодавству про місцеве самоврядування", - наголосили у відомстві.

Таким чином проекти землеустрою щодо відведення ділянок в столиці, які зроблені не за рішенням міськради, як це відбувається по всій країні, а за резолюцією її секретаря, не будуть погоджуватись територіальними органами Держгеокадастру як такі, що оформлені з порушенням діючого законодавства.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: