Заарештовані автомобілі Клименка виставили на продаж

3 листопада 2017, 14:13
Заарештовані у рамках розслідування "справи Клименка" п'ять легкових автомобілів орієнтовною вартістю близько 7 млн грн передані Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами держпідприємству СЕТАМ для продажу на аукціоні

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Ці активи вже знаходяться в системі, ви можете знайти по ним інформацію... BMW Alpina - понад 2,3 млн грн, BMW X6 - 2,2 млн грн, Mercedes GLE - понад 1,3 млн грн, два автомобілі Toyota Camry - близько 0,5 млн грн кожен", - сказав гендиректор СЕТАМ Віктор Вишнів.

Відео дня

Це перша передача активів, заарештованих у кримінальних виробництвах, для реалізації, відзначив глава Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антон Янчук.

"Якщо власник (активів - ред.) визнаний винним в скоєнні злочину або в рамках кримінального провадження буде доведено, що ці активи є похідними від злочину, тоді кошти, отримані від їх реалізації, що підлягають конфіскації і будуть перераховані до держбюджету. Якщо власник буде визнаний невинним у скоєнні злочину або буде доведено, що ці активи не є похідними від злочину, то всі отримані від реалізації кошти плюс нараховані відсотки отримає власник", - пояснив глава Нацагентства.

Така процедура, за його словами, передбачена для збереження вартості автомобілів як активів, які швидко знецінюються. "Це одночасно і в інтересах держави на випадок конфіскації, і в інтересах власника у разі, якщо він буде визнаний невинним в скоєнні злочину", - сказав Янчук.

Нагадаємо, що Головна військова прокуратура 6 жовтня передала в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, арештоване майно екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка на загальну суму понад 900 млн грн.

Відзначимо, що екс-міністр звинувачується у крадіжці з держбюджету $12 млрд, на які придбав бізнес і нерухомість по всій Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X