За кордоном заблокували $258 мільйонів чиновників Януковича

15 травня 2017, 16:26
На сьогоднішній день за кордоном заблоковані активи екс-чиновників часів колишнього президента-утікача України Віктора Януковича на суму $107,19 млн, €15,87 млн і 135,01 млн швейцарських франків (близько $258,6 млн – НВ Бізнес)

Про це повідомив голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський, передає прес-служба Держфінмоніторингу.

"Слід зазначити, що в цілому, за повідомленнями підрозділів фінансових розвідок інших країн, на сьогодні за кордоном заблоковані активи колишніх високопосадовців органів влади, місцевого самоврядування України та пов'язаних з ними осіб на загальну суму $107,19 млн, €15,87 млн і 135,01 млн швейцарських франків, зокрема в таких країнах, як Австрія, Велика Британія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія і Нідерланди", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Держфінмоніторингом встановлено, що зазначеними компаніями протягом 2010-2013 років через рахунки, відкриті в банках Латвії, були зроблені "псевдо інвестиції" в Україні на загальну суму понад $1,3 млрд.

В подальшому, з метою легалізації, частина цих коштів у сумі $1,15 млрд використана для придбання в Україні високоліквідних облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), емітованих в доларах США, інші кошти - понад $200 млн розміщені на депозитних рахунках у вітчизняних банках.

Нагадаємо, що в Генеральній прокуратурі повідомляли, що за час перебування на посаді президента Янукович і його соратники вкрали близько $40 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X