З України планують запустити новий потяг в Польщу

22 червня 2018, 17:05

Міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик домовилися про створення робочої групу з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.

Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

“До осені ми маємо визначитися із технічними деталями і вийте на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури України та Польщі у Львові і підпишемо відповідну угоду про запуск залізничного маршруту Люблін-Львів”, - заявив Омелян.

Відео дня

Відзначається, що залізничне сполучення Київ-Перемишль за минулий рік користувалося великим попитом. Якщо у 2016 році ним скористалися лише 4 тис. пасажирів, то у 2017 році - 317 тис.

Крім того, сторони підписали Міжурядову угоду про утримання дорожніх прикордонних мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні.

Вона передбачає визначення правових засад, відповідно до яких буде здійснюватися комплекс технічних і організаційних заходів, необхідних для забезпечення належного експлуатаційного стану мостових споруд, що розташовані на спільному кордоні.

Нагадаємо, що перший безвізовий потяг з Києва до Перемишля вирушив 11 червня 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X