З початку року Китай на 20% скоротив інвестиції в російську економіку

21 серпня 2015, 16:58
Директор департаменту Східної Європи та Центральної Азії Міністерства комерції КНР Лін Цзи повідомив про стрімке падіння рівня прямих інвестицій в економіку РФ


За даними китайського чиновника, за сім місяців 2015 року реальні інвестиції скоротилися на 20% по відношенню до показників 2014-го року.

"Скорочуються прямі інвестиції в реальний сектор економіки, при цьому обсяг портфельних інвестицій зростає. Не можна сказати, що знижується інвестиційна активність, але виходить, що інвестор з урахуванням економічних складнощів обирає нові шляхи для інвестицій в російську економіку", - заявив Цзи.

Відео дня

Зазначивши, що китайські інвестори зберігають оптимістичні настрої, Цзи також заявив, що за перші півроку обсяг інвестицій скоротився на 25%, - передає ТАСС.

Також повідомляється, що за весь 2014-й рік китайці інвестували в російську економіку чотири мільярди доларів.

Як повідомлялося, 18 серпня торги на фондових біржах материкового Китаю завершилися потужним падінням котирувань більшості цінних паперів.

Нагадаємо, обвал на фондових біржах Китаю у червні, що змусив сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки крокам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак уже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

Індія отримала незапланований приплив інвестицій, що хлинули в економіку, яка розвивається після найбільшого за довгі роки обвалу китайського фондового ринку.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися через погані квартальні звіти компаній і побоювання за стабільність китайського ринку. Зниження не торкнулося тільки японського ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X