Вітренко заявив, що піде з Кабміну, якщо його не призначать міністром

19 січня 2021, 20:26

Виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко залишить посаду, якщо його не призначать міністром. Про це він заявив в інтерв'ю газеті День.

Верховна Рада може повторно проголосувати за призначення Вітренка міністром енергетики - першим віцепрем'єр-міністром у кінці січня або на початку лютого. За його словами, така комбінація важлива для вирішення складних питань в енергетиці, тому що «віцепрем'єр-міністр міг би вирішувати питання не лише Міністерства енергетики, а й кроссекторальні».

Відео дня

«Поїду до сім'ї, займатимусь приватним бізнесом, буду вести нормальний спосіб життя тощо. Раніше я займався інвестиційним банківським бізнесом. Ми теж почали дивитися... на певні ІТ-проєкти, стартапи, які викликають зацікавленість. Після нетривалого відпочинку зможу займатися цим», - розповів він.

За словами заступника голови фракції Слуга народу Олександра Корнієнка, Верховна Рада обговорить призначення Юрія Вітренка найближчими тижнями.

21 грудня 2020 року на екстреному засіданні Кабінет міністрів призначив Вітренка в.о. міністра енергетики. Його попередниця Ольга Буславець написала заяву на звільнення.

17 грудня Верховна Рада провалила голосування за призначення Вітренка першим віцепрем'єр-міністром - міністром енергетики України. Його кандидатуру підтримали лише 186 депутатів з 226 необхідних.

Юрій Вітренко про прем’єрські амбіції, олігархів і конфлікт з Коболєвим | Запитання тут ставимо ми

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X