Відверта розмова. Чому Євген Шевченко вирішив піти з Carlsberg Ukraine, і чим займатиметься далі

3 грудня 2021, 09:10
NV Преміум

Генеральний директор найбільшої в Україні пивоварної компанії залишає свою посаду з 1 січня. Євген Шевченко розповів про причини свого рішення, плани на майбутнє та тенденції галузі

На другому поверсі ресторану Praktika, який розташувався за кілька кроків від Львівської площі, порожньо. Євген Шевченко замовляє пляшку Grimbergen Double-Ambrée, яка виробляється на кількох заводах Carlsberg Group у Європі, і самостійно доливає його в келих. «Піна так буде краще», — зауважує він. І готується розповісти про одне з ключових рішень у своєму житті — причини звільнення з компанії, якою керував майже вісім років.

Відео дня

У Carlsberg Group Шевченко працює більшу частину своєї кар'єри — з 2002 року. За цей час він встиг попрацювати у різних підрозділах компанії у Латвії, Узбекистані та Росії. А 2014-го приїхав в Україну і пережив із нашою країною не найпростіші роки. Виїжджати з України, як зізнається топ-менеджер, він не має наміру. «Дуже люблю Україну», — усміхається він. Про те, які у Євгена Шевченка домовленості з Carlsberg Ukraine, скільки передаватиме справи, та в які компанії не піде працювати, він розповів в інтерв'ю НВ Бізнес.

Євгене, більшу частину своєї кар'єри ви пропрацювали у групі Carlsberg у різних країнах світу. Із 2014 року ви очолюєте український офіс. Чому вирішили піти?

Час і честь знати (усміхається)

Думаю, вам були б раді.

Якось улітку в мене під час інтерв'ю запитали, чи я не засидівся? І я чесно сказав, що засидівся. Майже 19 років в одній компанії, вісім років — в Україні. З якої я, до речі, не збираюся їхати. Я ніколи не думав, що стільки років проведу в одній галузі. Мені захотілося чогось іншого. Ну, зрештою, мені 45 років, життя не нескінченне і віддавати півжиття одній галузі — це дуже, на мою думку, щедро.

Чи довго думали над рішенням піти?

Так. Років зо три.

Що стало останньою відправною точкою?

Показати ще новини
Радіо NV
X