ЄС планує використовувати криптоактиви для відновлення економіки

14 вересня 2020, 09:44

Оновлена Стратегія цифрових фінансів ЄС буде представлена пізніше в вересні.

Євросоюз планує використовувати криптоактиви для реалізації плану відновлення економіки після кризи, викликаної пандемією коронавірусу, передає Інтерфакс з посиланням на заяву виконавчого заступника голови Єврокомісії Валдіса Домбровскіса.

Відео дня

За словами Домбровскіса план відновлення економіки Next Generation EU дасть ЄС можливість просуватися вперед в якості глобального гравця в цифровій сфері.

"Ми хочемо, щоб фінансовий сектор ЄС максимально використовував можливості, що надаються цифровизацією, а інноваційні європейські гравці ринку займали глобальні лідируючі позиції", - заявив Домбровскіс на неформальній зустрічі міністрів економіки і фінансів країн ЄС в Берліні 12 вересня.

Також він додав, що європейські споживачі і підприємства також мають отримувати вигоду від цифрових фінансів при належному пом'якшенні ризиків.

Домбровскіс зазначив, що оновлену Стратегію цифрових фінансів ЄС він представить пізніше в вересні.

За словами заступника голови Єврокомісії з питань фінансів, що нові правила вирішать проблему "стейблкоїнів" (криптовалюта, прив'язана до запасів звичайних валют або фізичних товарів - ред.) які не відповідають нинішнім правилам ЄС.

Євросоюз буде регулювати ризики для фінансової стабільності і грошового суверенітету, пов'язані зі "стейблкоїнами", коли вони використовуються для розрахунків.

Нагадаємо, що в липні цього року Міністерство цифрової трансформації домовилося з голландської Crystal Blockchain про допомогу в легалізації крипторинку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X