Тепер офіційно. ЄС зняв заборону на імпорт курятини з України

4 березня 2020, 18:49
Єврокомісія офіційно скасувала заборону на імпорт української курятини і застосувала до України режим зонування.

Єврокомісія прийняла рішення про скасування заборони на імпорт і транзит української курятини по території Євросоюзу, повідомив в Facebook представник України при ЄС Микола Точицький з посиланням на відповідний документ.

Відео дня

Точицький зазначив, що Євросоюз не тільки зняв заборону, але і вперше застосував до України режим зонування, в контексті спалаху курячого грипу. Також чиновник зазначив, що в Україні планується ввести механізм раннього попередження в аграрному секторі. Даний механізм повинен сприяти своєчасному попередженню і належної боротьби із захворюваннями тварин і рослин і запобігання їх можливого негативного впливу на торговельні відносини між Україною і ЄС.

Нагадаємо, що 14 лютого торговий представник України в ЄС Тарас Качка повідомив, що Євросоюз зняв заборону на ввезення української курятини, однак офіційне рішення було опубліковано тільки зараз.

Рішення про припинення ввезення м’яса птиці з України Євросоюз прийняв у січні поточного року через зафіксовані випадки пташиного грипу. У Госпродпотребслужбе назвали це рішення ЄС приголомшливо несподіваним.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X