ЄБРР інвестує в Україну до 3 млрд євро за два роки

24 жовтня, 09:45
Глава ЄБРР заявила, що інвестиції банку в Україну цього року перевищили 1 млрд євро (Фото:Оділь Рено-Бассо via Twitter)

Глава ЄБРР заявила, що інвестиції банку в Україну цього року перевищили 1 млрд євро (Фото:Оділь Рено-Бассо via Twitter)

2022—2023 років ЄБРР інвестує в Україну близько 3 млрд євро на тлі російської агресії.

Європейський банк реконструкції та розвитку інвестує в Україну понад 1 млрд 2022 року, підтримуючи економіку на тлі агресії Росії.

Про це написала у Twitter голова банку Оділь Рено-Бассо за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Відео дня

« Інвестиції цього року перевищили 1 мільярд євро. ЄБРР фінансує реальний сектор економіки України перед російською агресією», — написала Рено-Бассо.

Також вона додала, що інвестиції банку за 2022-2023 рік становитимуть близько 3 млрд євро.

"Я сказав президенту Зеленському, що наше зобов'язання розраховане на довгострокову перспективу, і ми інвестуємо до 3 мільярдів євро в 2022-2023 роках для підтримки економіки, приватного сектору та термінової реконструкції життєво важливої інфраструктури", - додала глава банку.

Президент України Володимир Зеленський зазначив , що візит голови ЄБРР є важливим сигналом підтримки України.

" Наша співпраця актуальна як ніколи, оскільки зараз через велику кількість руйнувань внаслідок ракетних ударів і атак дронів-камікадзе потрібно працювати над швидким відновленням нашої країни", - заявив Зеленський.

Раніше ЄБРР погіршив прогноз зростання економіки України у 2023 році з 25% до 8% порівняно з розрахунками, зробленими у травні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X