Ринок праці оживає. Яку зарплату готові платити роботодавці

6 липня 2020, 11:18

Кількість вакансій для здобувачів в червні зросла на 23%, збільшилася кількість пропозицій для дистанційної роботи

Ослаблення карантину вплинуло на ринок праці. Кількість опублікованих в червні вакансій зросла на 23% в порівнянні з травнем, сказано в дослідженнях ресурсу з пошуку роботи Jooble. Пропозицій  дистанційної роботи за цей же період збільшилась на 20%

Відео дня

Найчастіше роботодавці шукали співробітників в сфері оптово-роздрібної торгівлі, виробництва, управління персоналом, інформаційних технологій або логістики.

За даними дослідження Jooble, продавцям-консультантам готові платити від 4 до 17 тис. грн в залежності від регіону, менеджерам з продажу - від 5 до 30 тис. грн, касирам - від 7 до 10 тис. грн на місяць.

Виробничі компанії шукали пакувальників, різноробочих і швачок. Залежно від регіону зарплати коливалися від 10 до 18 тис. грн для пакувальників, від 6 до 15 тис. грн для різноробочих, і від 5 до 25 тис. грн для швачок.

Рекрутерам в різних областях України пропонували від 10 до 30 тис. грн, менеджерам з персоналу - від 7 до 17 тис. грн, а менеджерам проектів - від 12 до 25 тис. грн на місяць.

Серед фахівців інформаційних технологій найбільш популярними в червні стали Junior Flutter Developer - претендентам на цю вакансію пропонували в залежності від регіону від 21 до 40 тис.грн, Junior Java Script Developer - від 21 до 35 тис. грн і Senior React.js Developer - від 80 до 133 тис. грн на місяць.

Транспортні компанії шукали водіїв (з зарплатою від 5 до 35 тис. грн на місяць), вантажників (від 5,5 до 14 тис. грн на місяць) і диспетчерів-логістів (7 до 30 тис. грн на місяць).

Найменше вакансій було для працівників в сферах медіа, охоронних послуг і безпеки, юриспруденції, консалтингу і дизайну, сказано в дослідженнях Jooble. Здобувачі найчастіше цікавилися такими вакансіями, як водій, продавець, охоронець, промоутер і кухар.

Показати ще новини
Радіо НВ
X