Послаблення для бізнесу. Пільгові кредити, дозволи у декларативній формі - на що можуть розраховувати підприємці

21 березня, 12:54
Більшість усіх дозвільних документів переводять у декларативну електронну форму (Фото:mrpl.city)

Більшість усіх дозвільних документів переводять у декларативну електронну форму (Фото:mrpl.city)

Заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма анонсував головні пункти програми підтримки бізнесу

Комплексна програма підтримки бізнесу почне працювати найближчими днями. Про це у своєму зверненні повідомив Ростислав Шурма. Бізнес із оборотом до 10 млрд грн на рік може перейти на спрощену систему оподаткування і замість податків на додану вартість та на прибуток вони можуть сплачувати податок з обороту у розмірі 2% . Це одні із найнижчих податків у світі.

Відео дня

Представники малого та середнього бізнесу можуть отримувати пільгові кредити у розмірі до 60 млн грн під 0% річних на період воєнного стану та 5% річних після його завершення. Ці кошти будуть спрямовуватися на поповнення обігових коштів та перезапуск бізнесу.

На період воєнного часу зупиняються практично всі перевірки. «95% усіх дозвільних документів переводять у декларативну електронну форму . Що це означає? Якщо раніше потрібно було пройти певну процедуру для отримання того чи іншого дозволу, то зараз достатньо подати електронну заявку», – сказав Шурма.

На кордонах із країнами Європейського союзу створено режим «відкритої митниці» , коли товари в Україну поставляються практично без сплати податків. Це дозволить наповнити полиці магазинів продуктами харчування. «Протягом тижня-двох уточнюватимуться якісь деталі», - каже Шурма.

Показати ще новини
Радіо НВ
X