Капітальний оптимізм. Чому українські топменеджери впевнені у майбутньому своїх компаній і як вони планують зростати у 2022 році

15 січня 2022, 09:09
NV Преміум

У 2021 році українські топменеджери стали затятими оптимістами, про що свідчить опитування KPMG. Але це піднесення має вилитися в інвестиції у людський капітал та цифрові інновації, пише журнал НВ.

Д ва роки ведення бізнесу в умовах пандемії COVID-19 допомогли лідерам українського корпоративного сектору стати більш оптимістичними: 76% вітчизняних СЕО впевнені у перспективах зростання та розвитку своїх фірм. При цьому стосовно перспектив української і світової економіки оптимістів серед них значно менше — до 50%.

Відео дня

А більш за все топів непокоять операційні ризики — здатність компаній залишатися керованими, пристосовуватися до змін поведінки споживачів та провести цифровізацію.

Про це свідчать дані щорічного дослідження консалтингової компанії KPMG Погляд керівників бізнесу в Україні 2021, що є у розпорядженні НВ. Його респондентами стали 70 керівників найбільших компаній країни. Крім того, дослідження порівнює відповіді українців із настроями, які панують серед їхніх колег на світовому ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X