Я не збираюся бути ініціатором переділу. Коломойський розповів про стосунки з Ахметовим

8 травня 2019, 11:25

Коломойський заявив, що виступає проти реприватизації після перемоги Зеленського

Бізнесмен Ігор Коломойський не вважає за доцільне проведення в Україні будь-якої реприватизації або націоналізації після вступу на посаду обраного президента України Володимира Зеленського. Про це він розповів в інтерв'ю програмі журналістських розслідувань Bihus.Info.

Відео дня

"Я не збираюся бути ініціатором жодного переділу. Ані там реприватизації, націоналізації, експропріації і т.д. Я не вважаю, що це треба. Я читаю, що сьогодні треба думати про те, як збільшити ВВП і повертати людей з-за кордону, створювати робочі місця, щоб вони самі поверталися", - сказав Коломойський, відповідаючи на питання, чи буде переділ впливу, бізнесу, грошей в Україні після приходу нового президента.

Він також заявив, що не очікує зміни відносин з найбагатшим українським бізнесменом Рінатом Ахметовим.

"У нас з ним десятиліттями рівні нормальні стосунки, поважні, коректні. Але це не заважає нам лаятися і сваритися з якихось питань", - сказав він.

Також Коломойський негативно відповів на питання, чи варто очікувати зміни балансу між олігархами.

Сам Коломойський не вважає себе олігархом.

"Я можу підігравати вам у грі про олігархів, але я не вважаю себе олігархом", - сказав він, зазначивши, що у нього немає бізнесу, пов'язаного з владою.

Як повідомлялося, у тому ж інтерв'ю Ігор Коломойський заявив, що компромату на новообраного президента України Володимира Зеленського не існує.

Показати ще новини
Радіо НВ
X