Вступив в силу новий порядок формування тарифів на воду

17 травня 2016, 13:18
У вівторок, 17 травня, набрав чинності порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

"Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10.03.2016 № 302, сьогодні офіційно оприлюднений в Офіційному віснику України за № 36, ст. 1430. Цей Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування", - йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

Відео дня

Документ визначає механізм формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

Механізм формування тарифів передбачає зниження навантаження на державний бюджет та повинен забезпечити стале функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Нагадаємо, раніше в Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) заявили, що вони не збільшували тарифи на тепло і гарячу воду, а тільки затвердили проекти.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X