Всім не вистачить. У Мінсоцполітики заявили про великий дефіцит грошей для субсидій

12 жовтня 2017, 13:51
На сьогоднішній день додаткова потреба у фінансуванні субсидій на оплату комунальних послуг оцінюється приблизно в 10 млрд грн

Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передають Українські новини.

Тому, за його словами, Мінсоцполітики ставить питання перед Мінфіном про внесення змін до державного бюджету і збільшення відповідних призначень 2017 року на 10 млрд грн - до 71,2 млрд грн.

Відео дня

"Тут є два варіанти: або в жовтні-листопаді обсяг фінансування 2017 року буде збільшено приблизно на 10 млрд грн, і тоді ми говоримо, що 55 млрд грн. На наступний рік - це нормальна сума фінансування. Або в цьому році не буде вирішено питання, і у нас буде ця заборгованість, яка буде на 1 січня 2018 становити майже половину призначень в наступному році, і ми знову це коло проходити по-новому", - додав він.

Нагадаємо, за даними Держказначейства, станом на 9 жовтня профінансовано всього близько 54 млрд грн субсидій, при цьому надано послуг на суму 63,4 млрд грн.

Нагадаємо, що в кінці вересня Кабінет міністрів України змінив порядок розрахунку "опалювальної" субсидії.

З 1 травня 2017 року набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Крім того, з 1 серпня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях (ТЕС), теплоелектроцентралях (ТЕЦ) і когенераційних установках.

А 14 вересня комісія затвердила новий порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за принципом стимулюючого регулювання.

Також повідомлялося, що в Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії.

Показати ще новини
Радіо NV
X