Всі відмовилися. Газпром змушений сам платити за будівництво Північного потоку-2 - ЗМІ

23 січня 2017, 09:25
Російський монополіст Газпром самостійно буде платити за будівництво трансбалтійського газопроводу Північний потік-2, оскільки австрійська нафтова компанія OMV і інші європейські партнери відмовилися від своїх планів

Про це пише Економічна правда із посиланням на Der Standard.

Як повідомляє видання, "Газпром втратив надію на європейських партнерів", адже, як відомо, проект планували в компанії реалізувати разом з європейськими нафтовими компаніями Engie, OMV, Shell, Uniper і Wintershall, і при цьому зберегти за собою 50 відсотків плюс одна акція для контролю.

Відео дня

Однак європейські партнери відмовилися від фінансової участі в проекті, тому Газпром змушений інвестувати 1,75 млрд євро - вдвічі більше, ніж планувалося.

Європейські компанії так і не увійшли в капітал проектної компанії "Nord Stream 2 AG" через протидію польського антимонопольного регулятора, після чого не вдалося реалізувати споконвічну схему проекту.

Зауважимо, що в грудні 2016 року в російській компанії запевняли, що ніяких ризиків немає.

Глава російського газового холдингу Олексій Міллер заявляв, що всі учасники проекту підтвердили свою участь в проекті Північний потік-2, і що проект реалізується строго за графіком.

Показати ще новини
Радіо НВ
X