Усі керівники оператора української ГТС "від Гройсмана" звільнилися - ЗМІ

20 липня 2018, 09:23

Весь керівний склад створеної Кабінетом міністрів компанії Магістральні газопроводи України (МГУ) йде у відставку.

Про це пише Економічна правда з посиланням на інформацію джерела на ринку.

За його словами, відповідні заяви вже написали в.о. глави МГУ Валерій Ноздрін, технічний директор Ігор Бурак і директор з юридичних питань Олексій Лань.

Відео дня

Причина їх звільнення, за даними джерела, - відсутність джерела фінансування МГУ.

"На компанію в загальному було виділено 20 млн грн. Основна їх частина вже "з'їдена". Останні гроші закінчуються в серпні", - зазначив співрозмовник видання.

Водночас він стверджує, що проблема з фінансуванням МГУ не головна, а є похідною від рішення Кабміну відмовитися від підтримки цього проекту.

"Уряд самоусунувася. Причин нам не пояснювали, але схоже на те, що так вирішили зверху", - каже джерело.

Компанія Магістральні газопроводи України була створена Кабінетом міністрів. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова Міненерго наполягали, щоб в управління саме цьому підприємству була передана газотранспортна система України. На сьогодні оператором є компанія Укртрансгаз, 100% якої володіє Нафтогаз України.

Глава НАК Андрій Коболєв в свою чергу наполягав, що газотранспортна система має управлятися компанією Оператор ГТС України, яка нещодавно була створена в структурі Укртрансгазу як спеціальний підрозділ.

Як пише ЕП, незабаром керівництво Нафтогазу може змінити свою позицію, погодившись з ідеєю передачі ГТС до складу МГУ. За даними видання, стартовим майданчиком для цього рішення стане висування на посаду очільника МГУ Павла Станчака, який належить до команди Андрія Коболєва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X