«Критичний рік для лідерів». Всесвітній економічний форум повертається в Давос

17 вересня 2021, 11:43

Цієї зими Всесвітній економічний форум повернеться до класичного оффлайн-формату і пройде в Давосі.

У 2022 році щорічна зустріч Світового економічного форуму знову відбудеться у швейцарському Давосі за особистої участі лідерів держав і представників бізнесу. Про це йдеться в повідомленні самого форуму.

Відео дня

Наступного року Давоський форум проходитиме в період з 17 по 21 січня. Повідомляється, що стане першим глобальним заходом для керівників, яке визначить порядок денний для сталого відновлення.

«Пандемія посилила розкол в суспільстві. Це критичний рік для лідерів, щоб зібратися разом і сформувати необхідні партнерські відносини і політику », - йдеться в повідомленні форуму.

Повідомляється, що зустріч збере разом далекоглядних лідерів, які будуть розвивати співробітництво з участю багатьох зацікавлених сторін і вирішувати нагальні економічні, політичні та соціальні проблеми світу.

Всесвітній економічний форум тісно співпрацює зі швейцарською владою та експертами, національними та міжнародними організаціями охорони здоров'я, щоб вжити заходів, необхідних для безпечного проведення заходу.

Більш детальний розклад форуму організатори оголосять пізніше.

Нагадаємо, що торік Всесвітній економічний форум перенесли зі швейцарського Давоса в Сінгапур. Спочатку планувалося, що форум пройде в першій половині травня.

Раніше за всю історію форуму він переїжджав з Давосу тільки одного разу - в 2002 році цей захід провели в Нью-Йорку на знак солідарності з США після терактів 11 вересня 2001 року.

У підсумку форум в Сінгапурі вирішили не проводити через «трагічні обставини в ряді регіонів і різної швидкості вакцинації від коронавірусу».

Крім перенесення очної частини форуму в останній тиждень січня організатори Всесвітнього економічного форуму провели віртуальний форум «порядок денний Давоса».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X