Світовий банк розповів, що підніме економіку України

16 березня 2018, 12:40
2236
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Світовий банк розповів, що підніме економіку України - фото

Кахконен вважає, що у країни є потенціал для того, щоб рости швидше світової економіки

Глава представництва Світового банку (СБ) в Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен вважає, що економіка України може зрости за рахунок відкладеного зростання.

Про це вона повідомила в інтерв'ю НВ.

"Одна зі сфер, яка може серйозно сприяти зростанню, – сільське господарство. Вас називали житницею Європи. Але потенціал вашого сільського господарства ще не реалізований. Перш за все через відсутність ринку землі. Звичайно, потрібно ще зробити так, щоб в країну повірили інвестори. Це стосується і Світового банку. Ринок необхідний для того, щоб ми почали інвестувати в сільське господарство: транспортну інфраструктуру, зрошення тощо", - зазначила Кахконен.

За її словами, через кризу 2014-2015 років ВВП країни значно знизився. Зараз економіка відновилася, але економічне зростання поки скромний, на рівні 2%. Це, на її думку, означає, що рівень доходів населення ще не повернувся на докризовий рівень.

"У країни є потенціал для того, щоб рости швидше світової економіки, але тільки за умови продовження реформ", – додала вона.

Нагадаємо, що ще у вересні 2017 го у Світовому банку заявляли, що не бачать значних ривків в секторах економіки. У СБ додали, що існує на той час зростання економіки недостатньо для збільшення доходів громадян.

Вже на початку цього року віце-президент СБ Сиріл Муллер також заявляв, що те зростання економіки України, який є зараз в Україні, недостатній.

Читайте інтерв'ю з Сату Кахконен у свіжому номері журналу Новое Время - №10 від 15 березня 2018 року.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua