Світовий банк розповів, що підніме економіку України

16 березня 2018, 12:40

Глава представництва Світового банку (СБ) в Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен вважає, що економіка України може зрости за рахунок відкладеного зростання.

Про це вона повідомила в інтерв'ю НВ.

"Одна зі сфер, яка може серйозно сприяти зростанню, – сільське господарство. Вас називали житницею Європи. Але потенціал вашого сільського господарства ще не реалізований. Перш за все через відсутність ринку землі. Звичайно, потрібно ще зробити так, щоб в країну повірили інвестори. Це стосується і Світового банку. Ринок необхідний для того, щоб ми почали інвестувати в сільське господарство: транспортну інфраструктуру, зрошення тощо", - зазначила Кахконен.

Відео дня

За її словами, через кризу 2014-2015 років ВВП країни значно знизився. Зараз економіка відновилася, але економічне зростання поки скромний, на рівні 2%. Це, на її думку, означає, що рівень доходів населення ще не повернувся на докризовий рівень.

"У країни є потенціал для того, щоб рости швидше світової економіки, але тільки за умови продовження реформ", – додала вона.

Нагадаємо, що ще у вересні 2017 го у Світовому банку заявляли, що не бачать значних ривків в секторах економіки. У СБ додали, що існує на той час зростання економіки недостатньо для збільшення доходів громадян.

Вже на початку цього року віце-президент СБ Сиріл Муллер також заявляв, що те зростання економіки України, який є зараз в Україні, недостатній.

Читайте інтерв'ю з Сату Кахконен у свіжому номері журналу Новое Время - №10 від 15 березня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X