Мінфін про призупинення конкурсу на главу Держмитниці: Результати попередніх етапів відбору залишаються в силі

24 квітня 2019, 09:28

Комісія вищого корпусу державної служби призупинила проведення конкурсу на посаду голови Державної митної служби, повідомила прес-служба Мінфіну 23 квітня.

"Зважаючи на ст. 11 закону України "Про державну службу", Комісія вищого корпусу державної служби вповноважена лише частково виконати ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 17 квітня, а саме "призупинити вчинення дій щодо проведення конкурсу на зайняття вакантної посади голови державної митної служби", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначено, що, згідно з ч. 5 ст. 23 закону про держслужбу, термін подачі документів на конкурс становить 15-30 календарних днів з дня отримання інформації про його проведення. Результати публікуються на пізніше ніж через 45 календарних днів з цієї ж дати.

"Отже, у разі призупинення дій Комісії щодо проведення конкурсу та після прийняття рішення про відновлення такого конкурсу відповідні процедури мають бути проведені з урахуванням граничного терміну. Станом на 17.04, коли була прийнята ухвала суду, пройшло 28 днів з дати оголошення конкурсу. Тобто коли буде прийняте рішення щодо поновлення конкурсу, відлік почнеться з 29 дня. Усі результати попередніх етапів відбору, в тому числі, визначення фіналістів, залишаються в силі", - додали в Мінфіні.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про податкову та митну служби в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, а 20 березня оголосив конкурси на посади глав нових відомств. Зараз посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва 17 квітня призупинив конкурс на посаду глави Держмитниці.

У конкурсі на посаду голови Державної податкової служби переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X