ВР посилила контроль за економічними концентраціями

0 коментувати
ВР посилила контроль за економічними концентраціями
Верховна рада внесла поправки до закону про захист економічної конкуренції. За закон №2168а проголосувало 248 народних депутатів

Документ передбачає введення дворівневої моделі контролю за концентраціями.

Перший рівень спрямований на контроль за концентраціями за участю великих українських компаній, сумарний оборот або сумарна вартість активів в Україні принаймні двох з яких перевищує 4 млн євро, і при цьому їх сукупний оборот або вартість в світі більше ніж 30 млн євро.

Другий рівень буде контролювати концентрації, що полягають у придбанні іноземними компаніями, світовий оборот яких перевищує 100 млн євро українських підприємств, показник обсягу реалізації яких перевищує еквівалент 8 млн. євро в Україні (вартість активів при цьому не береться до уваги).

Такий закон поліпшить можливості інвесторів для входження на українські ринки. А також допоможе зменшити необґрунтований адміністративний тиск.

Україна 2020. Економіка

Не пропустіть! 18 жовтня, відбудеться лекція НВ «Економіка 2020». Новий курс чи старі реформи? Приватизація чи відкати? Долар по 8 чи 50? Зростання чи дефолт? Спікери: Андрій Коболєв, Віктор Пинзеник, Оксана Маркарова, Ольга Гуцал.

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: