Данилюк анонсував перший за багато років візит в Україну президента Світового банку

15 жовтня 2017, 20:40
Президент Світового банку Джим Йонг Кім у листопаді вперше за багато років приїде до України для обговорення підтримки реформ

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк у неділю, 15 жовтня, за результатами зустрічей у Вашингтоні, передає Укрінформ.

"Відбулася зустріч із віце-президентом Світового банку Мюллером. Це було продовженням моєї зустрічі з президентом Світового банку навесні, коли я запросив його відвідати Україну. Він прийняв це запрошення, і зараз ми готуємо цей візит уже на наступний місяць", - зазначив Данилюк.

Відео дня

Він наголосив, що "це буде перший візит президента Світового банку в Україну за багато років", і назвав його "символічним і важливим".

Данилюк також повідомив, що основними темами переговорів стануть питання підтримки з боку Світового банку ключових реформ в Україні.

"Це є сфери охорони здоров'я, освіти, енергетики та земельної реформи, яка зараз назріла й навіть перезріла", - перелічив він.

Окремо міністр акцентував увагу на важливості запровадження змін на ринку землі в Україні.

Зазначимо, цього тижня делегація України у складі керівництва НБУ, Міністерства фінансів та Мінекономрозвитку вирушила з візитом до Вашингтону для участі у Щорічних зборах МВФ та Групи Світового банку.

Раніше Данилюк повідомив, що на нинішньому етапі переговорів із МВФ Україна може очікувати на отримання чергового траншу до кінця цього року.

Показати ще новини
Радіо NV
X