Можливий наступник глави Єврокомісії Юнкера виступив проти Північного потоку-2

3 травня 2019, 10:57

Кандидат на пост глави Єврокомісії Манфред Вебер виступає проти збільшення залежності від російського газу

Можливий наступник глави ЄК Жана-Клода Юнкера, кандидат на цей пост від провідної в ЄС Європейської народної партії Манфред Вебер знову заявив, що виступає проти будівництва Північного потоку-2, повідомляє Прайм.

Відео дня

"Позиція моєї партії кришталево ясна - ми не підтримуємо Північний потік-2, тому що це посилює залежність від російського газу. Тому ми не думаємо, що це хороший проект для майбутнього. Зовнішня політика ЄС повинна ґрунтуватися на цінностях, а не на економічних інтересах" , - заявив Вебер у ході дебатів напередодні виборів до Європарламенту.

Вебер очолює виборчий список ЄНП на майбутніх травневих виборах в Європарламент. Відповідно до сформованої після 2014 року практики, провідний кандидат від пан'європейської партії стає претендентом на крісло глави виконавчої влади ЄС. Мандат Жан-Клода Юнкера на посаді глави ЄК закінчується в листопаді цього року.

Як повідомлялося, раніше проти будівництва Північного потоку-2 виступив міністр енергетики США Рік Перрі.

Навпаки, наступник Ангели Меркель на посту глави німецької партії ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер висловилася на підтримку будівництва газопроводу.

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив, що повноцінний запуск Північного потоку-2 затягнеться на півроку - рік. Раніше Газпром заявляв про плани ввести газопровід з початку 2020 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X