Вовк оскаржив рішення про недопуск до відбору в Нацкомісію з енергетики

26 квітня 2018, 08:54

Глава Національної комісії держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитро Вовк оскаржив у суді рішення про його недопуск до конкурсу з відбору нових членів комісії.

Про це повідомив колишній член НКРЕКП Андрій Герус на своїй Facebook-сторінці.

“Дмитро Вовк все-таки вважає, що його робота в ICU відноситься до сфери енергетики. І тому у нього ніби-то є необхідний 5-ти річний досвід у сфері енергетики”, - написав він.

Відео дня

Нагадаємо, що 13 квітня конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКП не допустила Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Однією з умов до майбутніх кандидатів у НКРЕКП є наявність 5-річного стажу у сферах енергетики і комунальних послуг. Однак члени комісії визнали, що у Вовка є тільки 3-річний досвід роботи на посаді голови Нацкомісії, і не зарахували в його попередній стаж роботи в інвестиційній компанії ICU.

Вовк заявив, що хоче скористатися можливістю подати додаткові документи протягом двох днів на участь у відборі нових членів НКРЕКП.

Пізніше конкурсна комісія остаточно не допустила нинішнього голову Дмитра Вовка до конкурсу з відбору нових членів комісії.


До складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року президент Петро Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКП. Кожні півроку в комісії повинні були обирати по два нових представника. Пізніше президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенко. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Показати ще новини
Радіо NV
X