Volkswagen вперше за 13 років у 2015 році скоротив продажі автомобілів по всьому світу

11 січня 2016, 13:32
Вперше за 13 років у 2015 році німецький концерн Volkswagen скоротив продажі автомобілів по всьому світу на тлі скандалу, що вибухнув через заниження показників викидів у дизельних двигунах

Як повідомляє The Wall Street Journal, за рік у цілому продажі автомобілів Volkswagen впали на 2% - до 9,9 млн.

У 2014 році Volkswagen займав друге місце за обсягами збуту, поступаючись лише японської Toyota Motor.

Відео дня

Грудневі продажі впали на 5,2% - до 834,8 тис. машин.

Нагадаємо, найбільший у світі виробник автомобілів Volkswagen був викритий у фальсифікації результатів замірів викидів в своїх дизельних автомобілях у США.

Міністерство Юстиції США подало до федерального суду в Детройті позов проти автоконцерну Volkswagen.

Після скандалу з тестами підрозділ концерну Volkswagen AG, що випускає автомобілі під однойменним брендом, вирішило скоротити інвестиції на 1 млрд євро в рік і зосередитися на екологічно чистих технологіях.

Крім того, з'явилася інформація, що у зв'язку зі скандалом Volkswagen може зіткнутися з позовом від інвесторів на суму 40 млрд євро.

Нагадаємо, в листопаді німецький концерн Volkswagen AG скоротив продажі в США майже на чверть на тлі скандалу, що вибухнув через заниження показників викидів дизельних автомобілях.

Крім однойменного бренду, німецькому автоконцерну Volkswagen належать марки легкових автомобілів Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, SEAT, Skoda, мотоцикли Ducati, вантажівки MAN, Scania та Volkswagen Commercial.

Показати ще новини
Радіо NV
X