Власники нерухомості за три місяці поповнили держскарбницю майже на 700 млн грн

25 квітня 2018, 15:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Власники нерухомості перерахували за три місяці (січень-березень) до місцевих бюджетів 670,9 мільйонів грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби.

Відзначимо, що найбільша частка сплаченого податку надійшла від юридичних осіб. Так, за три місяці цього року вони сплатили 612,7 млн ​​грн податку на нерухомість, що становить 91% від загальної суми.

Відео дня

З цих коштів власники об'єктів нежитлової нерухомості перерахували майже 584,9 млн грн, житлової - 27,8 млн грн.

Фізичні особи-власники нерухомості оплатили 58,2 млн грн, з яких 33 млн грн - за об'єкти житлової нерухомості, майже 25,2 млн грн - за об'єкти нежитлової нерухомості.

Крім того, в ГФС нагадали, що у цьому році податок на нерухомість платники сплачують за 2017 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені в цей період.

Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

Нагадаємо, що у 2017 році до місцевих бюджетів від юридичних і фізичних осіб надійшло понад 2,4 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X