Власник Rozetka.ua звинуватив Епіцентр у брудній грі

26 квітня 2016, 16:45
Власник найбільшого інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін звинуватив компанію Епіцентр - власників мережи будівельних супермаркетів - у неконкурентній поведінці і тиску на постачальників

Про це він написав у своєму Facebook.

"Епіцентр давно, напевно, два роки, вимагає від постачальників не продавати товар в Розетку. Це вимагання звучить так: якщо ваш товар буде в Розетці, вас не буде на полицях Епіцентру. Від тих постачальників, які великі, і Епіцентр не може їх задавити, вимагають ціни на полиці нижче, ніж в Розетці, і контроль ціни в Розетці ...".

Відео дня

За його словами, така поведінка Епіцентру знищує конкуренцію на ринку.

"Коли конкуренція буде більше, споживач тільки виграє. Але зараз це спроба не створити конкуренцію, а знищити її", - підкреслив власник Rozetka.ua.

Нагадаємо, найбільший онлайн-продавець побутової техніки взявся за продаж продуктів харчування та алкоголю. Інтернет-магазин Rozetka розширив перелік товарів, які пропонує на своїх віртуальних полицях, за рахунок продуктів харчування та алкоголю. Сьогодні відповідні повідомлення компанія розмістила на своїх сторінках у соціальних мережах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X