Власник Ельдорадо та ТРЦ Гулівер завдав банківському сектору збитків на 23 мільярди гривень - НБУ

24 жовтня 2016, 13:30
Власник банку Михайлівський, бізнесмен Віктор Поліщук, не повертає банкам України понад 23 мільярди кредитів, серед яких 1,3 мільярда кредиту у своєму банку Михайлівський

Про це йдеться у відповідному повідомленні Нацбанку.

Раніше голова НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що Фонд гарантування вже направив 3,2 тис. заяв до правоохоронних органів щодо власників банків-банкрутів на загальну суму 248 млрд гривень.

Відео дня

Наразі регулятор розраховує на притягнення до відповідальності колишнього власника банку і власника мережі з продажу побутової техніки та електроніки Ельдорадо, ТРЦ Гулівер Віктора Поліщука.

Нацбанк
Нацбанк Фото:

Раніше Валерія Гонтарєва пообіцяла дати інформацію, які у виведених банках сидять олігархи , і в яких ще є їхній інтерес.

Нагадаємо, 12 серпня, у п'ятницю, прокуратура Києва повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення голові правління Банку Михайлівський за фактом розкрадання 870 мільйонів гривень банківських коштів та доведення банку до банкрутства.

Раніше, 15 червня прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження стосовно посадових осіб банку Михайлівський. Перед тим глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що власникам банку Ігорю Дорошенко і Віктору Поліщуку загрожує до 5 років позбавлення волі.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію Банку Михайлівський 13 липня. З 18 липня ФГВФО анонсував виплати гарантованих відшкодувань вкладникам банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X