Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Влада взялася за Bitcoin: криптовалюти введуть у сферу дії закону

31 серпня 2017, 15:44
1792
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Учасники робочої групи Тимофій Мілованов, Олександр Данченко, в.о. голови НБУ Яків Смолій, міністр фінансів Олександр Данилюк, Тимур Хромаєв

Фото:архів Олександр Данченко

Сьогодні, 31 серпня, при Кабміні відбулася Рада фінансової стабільності, на якій обговорювалося питання регулювання криптовалют

Про це на своїх сторінках у Facebook повідомили учасники дискусій.

"Всі розуміють важливість блокчейну та криптовалют як інноваційної технології, важливість розвитку індустрії, захисту від неправомірних дій різних органів, та розумної регулятивної підтримки", - пояснив важливість піднятого питання заступник голови Ради НБУ Тимофій Мілованов.

Під час робочої зустрічі, як повідомив народний депутат Олексій Мушак, на засіданні вирішили врегулювати, зокрема, статус криптовалюти Bitcoin. "Невизначеність правового статусу не може бути причиною для наїзду силових органів", - повідомив він.

"Питання блокчейна, біткойнов, токена і інших технологічних рішень вже стають невід'ємною частиною фінансового ринку. Наше завдання надати відповідний правовий статус цієї діяльності на українському фінансовому ринку", - продовжив думку голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

Проте, справа стосуватиметься не лише Bitcoin.

"Біткоін сам по собі це 10-15 відсотків від проекту Біткоїн та технології Блокчейн. Айті інфраструктура, софтверні розробки, хмарні технології та стартапи навколо криптовалют - це великий ринок для цифрового сектору економіки. Тому дивитися на все потрібно комплексно і не прогавити момент, коли Україна може і повинна стати світовим лідером", - написав народний депутат Олександр Данченко.

За його словами, учасники домовилися про конструктивну роботу між МінФіном, НБУ, парламентом та блокчейн-спільнотою у наступні 3 тижні, після яких можна очікувати позитивний сигнал для ринку.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися