Влада виділила містам, які приймають львівське сміття, по 15 млн гривень

25 квітня 2017, 16:05
Львівська обласна рада виділила 15 млн грн з обласного екологічного фонду тим містам області, які погодилися приймати тверді побутові відходи зі Львова

Про це повідомив перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус, пише Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що більшість з виділених коштів піде на закупівлю спецтехніки для міст, які підписали меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами Львова.

Відео дня

"Мова йде переважно про автомобілі для вивезення сміття для самих міст, також надійшли запити на бульдозери та трактори для роботи на полігонах... Це міста, які погодилися взяти найбільші обсяги сміття зі Львова – Дрогобич, Червоноград, Буськ, Жидачів, Перемишляни, Золочів", - уточнив Білоус.

Він зазначив, що всі згадані міста, крім Золочева, подали запити на техніку, а Золочеву виділено 1 млн грн на продовження рекультивації діючого полігону.

Раніше повідомлялося, що Кабмін і влада Львівської області та Львова знайшли тимчасове рішення проблеми утилізації твердих побутових відходів в місті.


Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після інциденту на сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, де сталася пожежа. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами опинилися троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова були змушена вивозити сміття на полігони в інші області України, що викликало спротив як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.

Показати ще новини
Радіо NV
X