Вконтакте вводить сервіс грошових переказів

20 вересня 2016, 15:02
Російська соцмережа ВКонтакте офіційно запустила функцію грошових переказів між користувачами

"Сьогодні ми запускаємо послугу безготівкових грошових переказів між користувачами. Надсилайте гроші в повідомленнях, використовуючи банківську карту. Сервіс працює в діалогах на сайті і в мобільних додатках для Android і Windows Phone", йдеться у повідомленні директора з електронної комерції Юрія Іванова.

Відео дня

Для власників iPhone відправляти грошові перекази можна буде одразу, як вийде нове оновлення додатку. Проте отримувати перекази вони можуть вже зараз.

Як це працює?

  • Для того, щоб надіслати комусь гроші, треба відкрити діалог із тим користувачем. У меню вкладень виберіть пункт Гроші, введіть потрібну суму і коментар, потім дані Вашої банківської картки і підтвердіть відправку.
  • Одержувачу прийде повідомлення з перекладом, і він сам вибере, на яку карту зарахувати кошти.
  • Відправити переказ можна з карт Mastercard, Maestro і Visa російських банків, отримати - на карти Mastercard, Maestro і Visa російських банків, а також на карти Mastercard і Maestro, випущені в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлі, Італії, Казахстані , Латвії, Литві, Молдавії, Румунії, Узбекистані, Франції, Чехії та Естонії.
  • Можлива сума переказів - від 100 до 75000 рублів. Комісія за відправку переказу з карти Visa - 1% від суми, мінімум 40 рублів.
  • Для власників карт Mastercard і Maestro до кінця року діє акція: раз в тиждень при отриманні переказу користувач може вибрати в подарунок набір стікерів (чекайте повідомлення від офіційного спільноти Mastercard), а при відправці переказів комісія не стягується.
Показати ще новини
Радіо НВ
X