Віце-прем'єр Зубко пояснив, хто може контролювати перепланування квартир

20 грудня 2018, 19:39

Контролювати втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування багатоквартирного будинку після постанови Кабміну, що дозволяє займатися переплануванням квартири без спецдозволу, можуть керуючі компанії, управителі багатоквартирних будинків або ЖЕК.

Про це в ефірі Радіо НВ повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"[Квартира] - це приватна територія, але це багатоквартирний будинок, і технічний паспорт цього багатоквартирного будинку знаходиться або в ЖЕКу, або у управителя", - пояснив він.

Відео дня

Також Зубко повідомив, що до інженерних систем загального користування, втручання в які при переплануванні квартири заборонено, відносяться: системи водопостачання, теплопостачання, газопостачання та електропостачання.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 18 грудня прийняв постанову, що дозволяє робити перепланування або переобладнання квартири в багатоквартирному будинку і торгових залах ТРЦ, офісних приміщеннях бізнес-центрів та інших об'єктах без отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Перепланування в квартирі дозволене, якщо немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування. У нежитлових приміщеннях такі роботи можна проводити без отримання дозволу, якщо вони не передбачають втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X