«Я чесно спробував». Вітренко прокоментував провал призначення на пост голови Міненерго

28 січня 2021, 19:41

Раніше Юрій Вітренко заявляв, що піде з Кабміну, якщо парламент не призначить його міністром енергетики.

В.о. глави Міненерго Юрій Вітренко заявив, що рішення очолити міністерство спочатку йшло врозріз з його особистими планами. Про це він написав у Facebook після того, як Верховна Рада повторно провалила голосування за призначення Вітренко на пост міністра енергетики.

Відео дня

«Мене запросили допомогти. У мене були зовсім інші особисті плани. Я розумів глибину проблем і відсутність рішень, які б всіх задовольняли. Я усвідомлював політичні ризики», - написав Вітренко в своєму Facebook.

За словами колишнього топ-менеджера Нафтогазу, спроба очолити Міненерго була можливістю отримати досвід чиновника. В.о. міністра додав, що йому не соромно звітувати за підсумками місяця роботи у відомстві «З дуже обмеженими повноваженнями».

«Я чесно спробував», - зазначив Вітренко.

Нагадаємо, що 28 січня Рада знову провалила голосування за призначення Вітренко першим віце-прем'єром і главою Міненерго .

Першу спробу призначити Вітренко першим віце-прем'єром і главою Міненерго Рада зробила 17 грудня минулого року . Тоді голосів також не вистачило (Проголосувало 186 депутатів при 226 необхідних). З 21 грудня Вітренко обіймає посаду в.о. глави Міненерго . Він заявляв, що планує піти з Кабміну, якщо його не призначать міністром .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X