Нафтогаз піариться за гроші, отримані від Газпрому — Вітренко

13 травня 2020, 18:39

Гроші, отримані від Газпрому, Нафтогаз виділяє в тому числі на піар замість того, щоб перерахувати в держбюджет або витратити на збільшення видобутку газу.

Про це в інтерв'ю Радіо НВ сказав виконавчий директор компанії Юрій Вітренко, який повідомив сьогодні, що його посаду скорочують і через два місяці він буде звільнений.

Відео дня

В якості прикладу такого піару Вітренко назвав другий рейс Ан-225 Мрія з Китаю в Україну з медичним вантажем, за який Нафтогаз заплатив близько 500 млн грн.

«На тих грошах, які фактично забезпечує наша команда, Нафтогаз піариться. Це не обов'язково погано. Але ми просто повинні розуміти, що відбувається: замість того, щоб ці гроші пішли в державний бюджет або були витрачені на збільшення видобутку, на ефективну діяльність, на енергоефективність, були куплені - можливо, теж необхідні - засоби захисту. З помпою зустрічали керівники Нафтогазу і держави. Щоб був піар, по телебаченню була красива картинка, прилітає Мрія із засобами захисту, Нафтогаз оплатив», - сказав він.

Нагадаємо, що 6 травня в Україну прибув літак Ан-225 Мрія з партією медичного вантажу з Китаю, який був закуплений Нафтогазом. Голова компанії Андрій Коболєв повідомив, що компанія купила для МОЗ 500 тисяч сертифікованих костюмів, які можуть використовуватися в лікарнях, 700 моніторів пацієнтів, 50 мобільних апаратів рентгену, 50 мобільних апаратів УЗД, 50 тисяч респіраторних масок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X