Виробник холодильників Норд припиняє роботу в Донецьку

27 липня 2016, 20:00
Український виробник холодильної техніки ПАТ Норд, який наразі зареєстрований у Краматорську (Донецька обл), з 1 серпня припиняє роботу підприємства в Донецьку

Як пише Інтерфакс-Україна із посиланням на заяву наглядової ради, його основні засоби будуть законсервовані.

Рішення наглядова рада ухвалила ще 11 липня через неможливість вести повноцінну виробничу діяльність в умовах, що склалися.

Відео дня

"В умовах, коли ПАТ Норд не тільки не контролює, але навіть не може передбачити визначають для нормального функціонування чинники, виробнича діяльність неможлива; єдиним раціональним фактором є консервація основних засобів на виробничому майданчику в Донецьку", - наголошується в повідомленні.

Наглядова рада наголошує, що саме це було наказано виконати йому і правлінню рішенням чергових зборів акціонерів 22 квітня.

Збори акціонерів тоді визначили, що продовжувати виробництво можна буде лише завдяки забезпечення її безперебійності, що в значній мірі залежить від оперативного виконання логістичних процесів ввезення матеріалів і вивезення готової продукції, а також в разі рентабельної діяльності і виконання прийнятого плану на травень, червень і липень.

Однак результати травня і червня показали, що збиток від госпдіяльності склав 7,83 млн грн, проблеми з логістикою не вирішені. Саме тому було ухвалено рішення припинити діяльність підприємства.

У 2015 році ПАТ Норд випустило 162,781 тис. холодильників і морозильників і реалізувало 162,827 тис., що відповідно на 52,1% і 52,3% менше аналогічних показників 2014 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X