Виробник холодильників Норд припиняє роботу в Донецьку

0 коментувати
Завод припиняє свою діяльність в Донецьку
nord-holod.ru

Завод припиняє свою діяльність в Донецьку

Український виробник холодильної техніки ПАТ Норд, який наразі зареєстрований у Краматорську (Донецька обл), з 1 серпня припиняє роботу підприємства в Донецьку

Як пише Інтерфакс-Україна із посиланням на заяву наглядової ради, його основні засоби будуть законсервовані.

Рішення наглядова рада ухвалила ще 11 липня через неможливість вести повноцінну виробничу діяльність в умовах, що склалися.

"В умовах, коли ПАТ Норд не тільки не контролює, але навіть не може передбачити визначають для нормального функціонування чинники, виробнича діяльність неможлива; єдиним раціональним фактором є консервація основних засобів на виробничому майданчику в Донецьку", - наголошується в повідомленні.

Наглядова рада наголошує, що саме це було наказано виконати йому і правлінню рішенням чергових зборів акціонерів 22 квітня.

Збори акціонерів тоді визначили, що продовжувати виробництво можна буде лише завдяки забезпечення її безперебійності, що в значній мірі залежить від оперативного виконання логістичних процесів ввезення матеріалів і вивезення готової продукції, а також в разі рентабельної діяльності і виконання прийнятого плану на травень, червень і липень.

Однак результати травня і червня показали, що збиток від госпдіяльності склав 7,83 млн грн, проблеми з логістикою не вирішені. Саме тому було ухвалено рішення припинити діяльність підприємства.

У 2015 році ПАТ Норд випустило 162,781 тис. холодильників і морозильників і реалізувало 162,827 тис., що відповідно на 52,1% і 52,3% менше аналогічних показників 2014 року.

 

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: