Виробляти і торгувати. Названо найкращі і найгірші міста для промисловості і ритейлу в Україні з точки зору їхніх жителів

16 вересня 2021, 12:00

Міста півдня України — Одеса, Миколаїв і Херсон посідають останні місця за задоволеністю їхніх жителів рівнями розвитку промисловості і торгівлі. У лідерах — Вінниця та Харків.

Про це свідчать дані Українського муніципального опитування, яке проводить Міжнародний республіканський інститут (МРІ) і до якого цього року приєднався журнал НВ.

Відео дня

Рейтинг був складений відповідно до індексу оцінки якості обслуговування та послуг у 24 містах України за 22 параметрами (від якості медичних і освітніх установ до ефективності роботи каналізації і вуличного освітлення).

Жителів кожного міста запитували про те, як вони оцінюють розвиток промисловості у своєму населеному пункті.

За цим показником перше місце посіла Вінниця — 2,9 бала з 5 можливих (де оцінка 1 відповідає показнику «жахливо», а 5 — «відмінно»). До речі, саме Вінниця за результатами опитування визнана і найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Аутсайдерами ж виявилися Херсон і Одеса — по 1,7 бала.

Що стосується задоволеності жителів торговими закладами та базарами, то у лідерах — та ж сама Вінниця та Харків (по 3,8 бала). На останньому місці — Миколаїв (3,1 бала).

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться Соцілогічною групою «Рейтинг» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID). Результати опитування будуть опубліковані на сайті www.iri.org.ua 16 вересня о 14.00.

Повну версію статті Де жити добре про кращих і гірших містах України за якістю життя і десятку інших параметрів читайте тут.

Показати ще новини
Радіо NV
X