Виконавча служба заблокувала роботу Укргазвидобування

12 жовтня 2016, 11:29
Роботу ПАТ Укргазвидобування заблокував відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Виконавча служба заарештувала грошові кошти компанії на рахунках та зупинила здійснення будь-яких видаткових операцій, таких як виплата зарплати працівникам, перерахування податків до бюджету тощо.

Відео дня

"Також УГВ не може ефективно вести виробничу діяльність з видобутку природного газу, який спрямовується для потреб населення, надавати банківські гарантії, які є необхідними для участі товариства в тендерах Міноборони по відбору учасників на закупівлю палива та газу", - йдеться у повідомленні.

Справа стосується стягнення 27 915 480,00 грн з Укргазвидобування на користь ТОВ Промфінанс Груп. Для добровільного виконання рішення УГВ було надано 7 денний строк з моменту винесення постанови, тобто – до 11 жовтня 2016 року включно.

"Однак, арешт рахунків УГВ відбувся вже 6 жовтня, до того, як компанія отримала постанову і до закінчення строку для добровільного виконання рішення суду. В кожному із шести банків, в яких наявні рахунки "Укргазвидобування", був накладений арешт на повну суму заборгованості, тобто на загальну суму близько 167,5 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

В УГВ пояснили, що 6 жовтня компанія вчинила всі необхідні дії по погашенню заборгованості в сумі 27 915 480,00 грн, про що негайно повідомило ДВС. Проте рахунки лишають заблокованими.

Показати ще новини
Радіо NV
X