МВФ підтримав економічну політику Кабміну та Нацбанку

17 січня 2020, 12:16

У МВФ назвали розсудливою політику уряду та Нацбанку, заявивши, що вона сприяла зміцненню економіки України.

Міжнародний валютний фонд підтримує поточну політику уряду і Нацбанку України, спрямовану на зміцнення економіки країни. Про це йдеться у відповіді представництва МВФ у Києві у відповідь на запит агентства Інтерфакс-Україна з проханням прокоментувати звинувачення на адресу Кабміну і центробанку щодо їхньої некомпетентності.

Відео дня

«Розсудлива макроекономічна політика уряду та НБУ сприяла зміцненню економіки України», — зазначили у представництві Фонду.

«Низький бюджетний дефіцит, зниження держборгу до ВВП, низька інфляція і накопичення валютних резервів — все це результат цієї політики і важливі передумови для економічної стабільності і зростання», — наголосили у МВФ.

Як повідомлялося, 17 січня прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що написав заяву про відставку.

Цій події передувала публікація в Мережі аудіозапису нібито розмови Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою щодо курсу долара і економічних питаннях перед зустріччю із Зеленським.

«У Зеленського дуже примітивне… просте розуміння економічних процесів: є платіжний баланс, він сильно не покращився, а гривня сильно зміцнилася — аномалія. Він шукає відповідь на це питання. У нього немає відповіді на це питання», — нібито заявив Гончарук і потім нібито сказав, що він сам є «профаном в економіці».

У Кабінеті міністрів назвали цей запис фейковим.

Гончарук у відеозверненні заявив, що проти нього і Зеленського «працюють багато людей».

Показати ще новини
Радіо NV
X