Україна з 1 серпня вводить спецмито майже на всі російські товари

15 травня 2019, 13:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

15 травня уряд ухвалив рішення про застосування спеціального мита майже до всіх товарів походженням з РФ, повідомляє прес-служба уряду.

"Відтак з 1 серпня 2019 року під час ввезення на митну територію України товарів походженням з Російської Федерації, незалежно від інших видів мита, запроваджується спеціальне мито у відсотках до митної вартості товарів за визначеними ставками", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Виняток становлять товари чутливого імпорту, такі як вугілля, кокс, бензин, скраплений газ і фармацевтична продукція.

Кошти від сплати спецмита будуть акумулюватися у спеціальному фонді державного бюджету і використовуватися для фінансування імпортозаміщення.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявив на засіданні уряду, що це рішення є відповіддю на нові російські санкції проти України.

Нагадаємо, 18 квітня російський уряд ухвалив постанову, якою заборонив експортувати в Україну низку товарів, зокрема сиру нафту, парафін, нафтовий кокс, нафтовий бітум тощо. Передбачено, що за спецдозволами, що видаються міністерством економічного розвитку Росії, можуть вивозитися: прямогонний бензин, бензини товарні, дизельне паливо, пропан, бутан, інші скраплені гази.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X